Bez kategorii

Hair Medic – Kiss kiss

Hej Skarby.

Co u Was słychać?

Dzisiaj przychodzę do Was z moimi małymi odkryciami, którymi są produkty od Hair Medic, czyli tonik i szampon.

Zacznijmy od tego czym jest Hair Medic?

To najsilniejszy organiczny tonik i szampon, dzięki którym najszybciej zatrzymasz wypadanie włosów i podwoisz ich gęstość.

14 organicznych składników aktywnych to olbrzymia przewaga w skuteczności Hair Medic, ale różnice nie do pokonania zapewnia supernowoczesna technologia. Hair Medic wytwarzany jest poprzez opatentowany proces niskotemperaturowej nano-ekstrakcji organicznych cząstek aktywnych.

Kosmetyki są produkowane w Korei Południowej.

Tonik jest w 100% organiczny, stworzony z ekstraktów roślinnych, szampon zawiera 10% stężenie toniku.

Nanotechnologia:

Zaawansowany proces pozyskiwania, selekcji i koncentracji obiektów o bardzo małych rozmiarach. Organiczne cząstki nanometryczne znajdujące się w Hair Medic Hair Conditioner wykazują właściwości, które nie występują nawet w preparatach zawierających ekstrakty z tych samych naturalnych składników.

Hair Medic zapewnia niespotykaną nigdzie indziej możliwość dostępu do takich organicznych składników aktywnych jakimi są one w naturze, a to przekłada się bezpośrednio na najlepsze ich wchłanianie i wykorzystanie w miejscu aplikacji.

Przy produkcji Hair Medic wyodrębniamy aktywne składniki funkcjonalne z alg, ziół, grzybów, korzeni, kory, liści oraz ziaren. Pobieramy organiczne składniki aktywne pod postacią bardzo małych rozmiarów cząsteczek o wielkości od 1000 do 2000 nanometrów oraz o molekularnej masie. Tak małe cząsteczki najszybciej i najłatwiej przenikają głęboko do cebulek włosowych, bez konieczności ich wstrzykiwania igłami w skórę głowy. Dodatkowo pozyskujemy aktywny wodór, a przy jego pomocy aktywny tlen z substancji aktywnych biologicznie.

Jak stosować produkty Hair Medic?

  • szampon stosujemy tak samo jak każdy inny szampon
  • tonik używamy dwa razy dziennie – najlepiej rano i wieczorem (należy wykonać przedziałek we włosach, spryskać skórę głowy, tak żeby płyn nie spływał i czynność tę powtarzać co kilka cm)

Warto dodać, że tonik wchłania się w kilka minut, nie pozostawia nam tłustego filtra i możemy po nim modelować włosy.

Moja opinia:

Stosuje produkty Hair Medic już od miesiąca i na początku zapominałam żeby używać tonik dwa razy dziennie, ale szybko się do tego przyzwyczaiłam i powiem Wam, że jestem zadowolona z efektów.

Ja zawsze miałam bardzo zdrowe, grube włosy, ale przez ostatnie kilka miesięcy moje włosy były w opłakanym stanie, więc stwierdziłam, że wypróbuje Hair Medic i to był strzał w dziesiątkę – dzisiaj moje włosy wyglądają dużo lepiej, znowu są grubsze i mam pełno baby hair – żałuję, że nie zrobiłam wcześniej zdjęcia, by Wam pokazać przed i po, ale przyznam szczerze, że nie wierzyłam, że mi te produkty aż tak pomogą.

Także jeżeli macie problemy z wypadającymi włosami bądź z ich objętością to szczerze Wam polecam te produkty, bo będziecie z nich zadowoleni (kosmetyki mogą używać kobiety i mężczyżni).

Tonik mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią, ponieważ surowce do produkcji to algi, zioła i zboża.

Buziaki!

 

Może Ci się także sposobać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *